محصولات آتونیکس کره

تایمرهای جدید  محصولات آتونیکس کره :          (فروش ویژه محصولات اتونیکس )

تایمرهای جدید و چند کاره سری ATS   ساخت آتونیکس از کره جنوبی دارای توانایی نصب شدن از طریق پانل ارتباطی مخصوص  این شرکت به عنوان بزرگترین تولیدکننده و صادرکننده انواع سنسور کنترلر و ابزار سنجشی در کره جنوبی به تازگی اقدام به ارائه تایمرهای آنالوگ با رابطه گردی (Dial  ) نموده است.

این تایمرهای آنالوگ در سری ATS   گنجانده شده و ازنظر حجم و اندازه حداقل ۲۰% از انواع مشابه و موجود کوچکتر است. با استفاده از صفحه گردشی تعبیه شده در سری ATS   کاربر می تواند به راحتی و با حداکثر انعطاف پذیری ممکن اقدام به تنظیم تایمر بنماید. سری تایمرهای آنالوگ ATS   شامل ۳۷ نوع انواع تایمر می باشد که دست کاربران را در این زمینه کاملا باز گذاشته است. از انواع این تایمرها می توان به مدل های Star-Delta  ، Power off delay   (تایمر خاموش با تاخیر زمان دلخواه) و تایمرهای دوقلو (Twin  ) اشاره نمود.

کنترل دما های سری TK / TC / TCN / TM / TA :

کنترل دما های این شرکت ، با قیمت های مقرون به صرفه و با داشتن کارکرد های متنوع، متناسب با نیاز های مختلف همچنین الگوریتم های جدید کنترل PID   ، راه حل مناسبی برای صنعت بسته بندی در اختیار شما قرار می دهد.

کنترل دماهای  با سرعت بالای نمونه برداری (Sampling Time  ) ، خطای بسیار کم نمایشگر (%۰٫۳±) در سری TK  ، افزایش وضوح نمایش اعداد، ایجاد نمایشگر ثانویه برای سری TCN  ، امکان انتخاب نوع خروجی (رله یا SSR) در سری TC/TCN ، مدل های مدولار ۲ و ۴ کانال و مدل های دقیق با کاربری ساده و کنترل PID در سری TA، تمام نیازهای بخش صنعت را پاسخگو می باشد.

 

 

 

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت های رقابتی و یا خرید محصول

با واحد فروش شرکت تماس حاصل نمایید        ۳۳۹۹۶۰۴۲-۰۲۱

فروش پایان یک معامله نیست بلکه آغاز یک تعهد است

قابل توجه مسئول تدارکات شرکت ها(کلیک کنید)